Wybrany wątek opinii

No tak najlepiej jest zamknąć i mieć gdzieś. A skoro tamci poszli na zwolnienie to niech nowych zatrudniają i zawsze znajdzie się ktoś do pracy.
Kobieta93 (2020.04.15)
A moze ludzie poszli na zwolnie nie bez powodu.
(2020.04.15)
Powrót do komentarzy