Wybrany wątek opinii
No tak najlepiej jest zamknąć i mieć gdzieś. A skoro tamci poszli na zwolnienie to niech nowych zatrudniają i zawsze znajdzie się ktoś do pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
12
3
A moze ludzie poszli na zwolnie nie bez powodu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1