Wybrany wątek opinii
A tak na marginesie to więcej tam jest pracowników plus lekarze dyżurujący na zlecenie i nie wszyscy są na zwolnieniach lekarskich! Może zamiast pisać takie bzdury to najpierw się upewnić a nie farmazony pisac i zganiac na, ,brak personelu do pracy''. Czemu urząd nie nakazał zatrudnić nowych pracowników tylko zamykać? A widać że ludzie potrzebują pracy tymbardziej teraz przy masowych zwolnieniach w innych zakladach?
Do moderacji
Odpowiedz
14
0
@Debi - niepotrzebne spolki miejskie zamknac w cholere!
Do moderacji
Odpowiedz
4
3