UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co jeszcze w elblagu zostalo do zlikwidowania ?\ policyjna izba dziecka - nie ma, stacja krwiodawstwa - do olsztyna / tel 112 / 997 - odbiera olsztyn, badanie korona - olsztyn, mozna by tak przez godzinę wymieniać, a co na to poslowie PiS : Krasulski i Wilk ? Czy oni nie sa z Elblaga, że pomagają robic wiochę z naszego miasta ?


Anuluj