70
23.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pewnie radni PiS bedą przeciw, ale na szczęście jest ich mniejszość. więc jak to napisal ktoś madry - Budować, budowac i jeszcze raz budować. Przy okazji pytanie do Prezydenta i radnych, kiedy znajdzie się ktoś odważny i zajmie się dzialką na placu Konstytucji, niedlugo minie 20 lat, jak jej wlaścicielem jest producent ciastek. Może już czas pomóc mu i odkupić ten teren. Dlaczego Ratusz udaje, że nie ma tematu i kolejny rok w Centrum Elbląga mozna wypasać krowy
(2020.03.13)

info

14  
  5
Ochydny kloc bez polotu.
Krzysztof z Opola (2020.03.13)
@Krzysztof z Opola - Ohydny *
(2020.03.13)
Wyjątkowo szpetny projekt. Nie ma nic wspólnego ze starym miastem a inwestor chce maksymalnie metry sprzedać. Może wystarczy porównać to z realizacjami Mytycha. On szanuje tą przestrzeń. Nie pozwólcie na ten bubel.
bbbbbbrr (2020.03.13)

info

27  
  2
Jak zwykle najwięcej do gadania ma zarząd dróg. Ludzie mentalnie umocowani w latach 70-tych. Cały ten pseudoreferat winien być utworzony w zasadzie od nowa, od podstaw. A tych emerytów już ds awno winno tam nie być. I jeszcze Nowak to wszystko firmuje.... Żenada Jakie miasto taki zdz....
Cage (2020.03.14)

info

8  
  0
Nijakie, brzydkie, wręcz szkaradne. Zupełnie nie pasuje do miejsca, jakim jest Starówka. Bajczyk, Bocheński i radni, którzy przyklepią ten projekt będą się wstydzić tego bubla. Mam nadzieję, że nigdy nie wybudują tego obrzydlistwa.
(2020.03.14)

info

11  
  1
Zobaczcie jak wyglądała starówka na starych, przedwojennych zdjęciach, a teraz kamienica sześć pięter! Szkoda że nie 60! Zobaczcie budynek przy rogu ulicy Wodnej i Rybackiej (restauracja Zmysły), dla dewelopera zlikwidowali chodnik, budynek stoi przy samej jezdni. Nawet autem z podziemnego garażu ciężko wyjechać, bo zanim kierowca coś zobaczy to pół auta ma już na jezdni. Zobaczcie co dzieje się na ul. Rzeźnickiej - kamienica wchodzi pare metrów w chodnik, mimo iż wcześniejsza zabudowa jest w jednej linii. Czy ktoś nad tym panuje?
Bobb (2020.03.14)

info

17  
  1
Kto pozwala na budowanie czegos takiego? Czy w 21wieku nie mozna zrobic starych fasad ja sie pytam? Obok juz deweloper buduje tragedie do d**y podobną!!!! Czy nie mozna odbudowac tych kamienic opierajac sie o stare zdjecia? Zaden turysta nie przyjedzie ogladac te badziewia bez stylu. Na starym miescie jest tylko PARE kamienic odwzorowanych z przed wojny. to jest jakis dramat. ..
(2020.03.14)

info

15  
  1
teraz kolej na zagospodarowanie placu konstytucji, chyba, że cukiernik po kilkunastu latach namysłu jednak przychyli się do propozycji prezydenta.
(2020.03.14)
Przecież zachowała się niezła ikonografia - co do wyglądu i kształtu kamienic, zabudowy Starego i Nowego Miasta oraz Wyspy Spichrzów. Nawet "kontrowersyjna retrowersja"przewidywała odbudowę ok. 30 najcenniejszych budynków (jak np. Dom pod Wielbłądem", "Dom Octowy", itp. ). Mimo tego, czy wbrew temu - ostatnio stawianymi tutaj GARGAMELAMI, jak np. narożna kamienica z balkonami przy Starym Rynku, twórcy kompletnie już odeszli od idei rekonstrukcji czy retrowersji.
Elbinger (2020.03.14)

info

18  
  0