UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto pozwala na budowanie czegos takiego? Czy w 21wieku nie mozna zrobic starych fasad ja sie pytam? Obok juz deweloper buduje tragedie do d**y podobną!!!! Czy nie mozna odbudowac tych kamienic opierajac sie o stare zdjecia? Zaden turysta nie przyjedzie ogladac te badziewia bez stylu. Na starym miescie jest tylko PARE kamienic odwzorowanych z przed wojny. to jest jakis dramat. ..


Anuluj