70
23.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mam nadzieję, że miasto(radni, prezydent etc. )nie wyrażą zgody na taką architekturę na Starym Mieście. Obecne rozwiązania architektoniczne umożliwiają realizację celów developera i zachowanie charakteru miejsca.
(2020.03.13)

info

50  
  7
A co z tą perełką przespolewskiego co od dziesìęcioleci straszy,co śliski temat?
(2020.03.13)
@ariset - No jak to będzie wyglądać?! Po lewej coś nowoczesnego a'la kamienica, a po prawej stare budownictwo. Popieram komentarz!
Ploterek (2020.03.13)
O zgrozo!!! To chyba jakiś koszmarny sen; rzeczą niepojętą jest, aby przewodniczący Miejskiej Komisji Urbanistycznej w Elblągu w całym tym zupełnie chybionym projekcie wybudowania nowoczesnego bloku na starym mieście widział jedynie konieczność "zróżnicowania wysokości poszczególnych segmentów oraz wprowadzenie dachów wysokich zamiast symbolicznych szczytów dachowych"; jeśli tak ma wyglądać dalsza zabudowa starego miasta, to dajmy sobie spokój z miejskimi tzw. ekspertami i ich odkrywczymi opiniami, nie przedłużajmy procesu inwestycyjnego i wprowadźmy zasadę "wolnej amerykanki"- nieważne jak, w jakim stylu, najważniejsze, aby zabudować; obawiam się niestety, że zasada ta znalazła już akceptację magistratu, patrząc na powstały w sąsiedztwie blok, zwany kamienicą
(2020.03.13)
Nie szpećcie starówki takim brzydkim klocem, właściciel powinien się bardziej postarać o estetykę tej inwestycji
Referendum2020 (2020.03.13)

info

40  
  2
To lepiej niech dalej jest dziura!!! Zmieni się prezydent, to zmieni się magistrat i wybudują prawdziwą kamienicę. Jak tak można szpecić starówkę i to w takim miejscu? Stara Wigilijna - fajne kamienice a na przeciwko takie paskudztwo??
jimii (2020.03.13)

info

28  
  2
@gcvb - Torun nie byl zniszczony wiec nie mieli co budowac
(2020.03.13)
@ariset - Sam sobie odpowiedziales cegla jest w Warszawie, a starowka Warszawksa to de facto Elblaska, a wiec to nasza starowke wpisali na liste unesco.
(2020.03.13)
Budynek powinien zostać cofnięty do tyłu od strony ul. Wigilijnej. Taka koncepcja zabudowy, powoduje, że nie ma po tej stronie ulicy chodnika.
Adf3 (2020.03.13)

info

12  
  1
To jeszcze nie jest takie szakradne, to co margo teraz robi to jest perełka.
(2020.03.13)