UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nijakie, brzydkie, wręcz szkaradne. Zupełnie nie pasuje do miejsca, jakim jest Starówka. Bajczyk, Bocheński i radni, którzy przyklepią ten projekt będą się wstydzić tego bubla. Mam nadzieję, że nigdy nie wybudują tego obrzydlistwa.