UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak zwykle najwięcej do gadania ma zarząd dróg. Ludzie mentalnie umocowani w latach 70-tych. Cały ten pseudoreferat winien być utworzony w zasadzie od nowa, od podstaw. A tych emerytów już ds awno winno tam nie być. I jeszcze Nowak to wszystko firmuje.... Żenada Jakie miasto taki zdz....

Cage