UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pewnie radni PiS bedą przeciw, ale na szczęście jest ich mniejszość. więc jak to napisal ktoś madry - Budować, budowac i jeszcze raz budować. Przy okazji pytanie do Prezydenta i radnych, kiedy znajdzie się ktoś odważny i zajmie się dzialką na placu Konstytucji, niedlugo minie 20 lat, jak jej wlaścicielem jest producent ciastek. Może już czas pomóc mu i odkupić ten teren. Dlaczego Ratusz udaje, że nie ma tematu i kolejny rok w Centrum Elbląga mozna wypasać krowy