UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie radni PiS bedą przeciw, ale na szczęście jest ich mniejszość. więc jak to napisal ktoś madry - Budować, budowac i jeszcze raz budować. Przy okazji pytanie do Prezydenta i radnych, kiedy znajdzie się ktoś odważny i zajmie się dzialką na placu Konstytucji, niedlugo minie 20 lat, jak jej wlaścicielem jest producent ciastek. Może już czas pomóc mu i odkupić ten teren. Dlaczego Ratusz udaje, że nie ma tematu i kolejny rok w Centrum Elbląga mozna wypasać krowy