UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nijakie, brzydkie, wręcz szkaradne. Zupełnie nie pasuje do miejsca, jakim jest Starówka. Bajczyk, Bocheński i radni, którzy przyklepią ten projekt będą się wstydzić tego bubla. Mam nadzieję, że nigdy nie wybudują tego obrzydlistwa.