A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bubel architektoniczno urbanistyczny nie jest w linii prostej z pozostałymi budynkami na ulicy, brak spójności z architekturą istnjaca, pod sąd jak dopuszczą takie łamanie przepisów prawa o zagospodarowaniu przestrzennym. Kowalskiego udupia bo dach chce inny albo budynek nowoczesny na osiedlu domków. A kasta dewelop i klika z UM robi jak .... kto posmaruje.
Te " kamienice" to porażka,bryła do niczego i jeszcze kolorystyka,szarzyzna,typowe bezguście.
To nie żaden Plac Konstytucji tylko Grobla.
Tam DinoPark zrobić ,w małpim gaju !
Tylko pojęcie retro wersji ,im nie znane !
@ariset - a potem bedziemy odtwarzac atak artyleryjski z 45,jak ma byc zgodnie z historią to po całosci
Oni wszyscy chyba, bugojooo dla siebie
Wstyd Państwo urbanisci konserwatorzy radni
Wstyd Państwo urbanisci konserwatorzy radni
Wstyd Państwo urbanisci konserwatorzy radni