70
23.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bubel architektoniczno urbanistyczny nie jest w linii prostej z pozostałymi budynkami na ulicy, brak spójności z architekturą istnjaca, pod sąd jak dopuszczą takie łamanie przepisów prawa o zagospodarowaniu przestrzennym. Kowalskiego udupia bo dach chce inny albo budynek nowoczesny na osiedlu domków. A kasta dewelop i klika z UM robi jak .... kto posmaruje.
daroelbing (2020.03.15)

info

16  
  0
Te " kamienice" to porażka,bryła do niczego i jeszcze kolorystyka,szarzyzna,typowe bezguście.
(2020.03.16)

info

10  
  0
To nie żaden Plac Konstytucji tylko Grobla.
(2020.03.16)
Tam DinoPark zrobić ,w małpim gaju !
Burleska (2020.04.23)
Tylko pojęcie retro wersji ,im nie znane !
RetroWirusy (2020.04.23)
@ariset - a potem bedziemy odtwarzac atak artyleryjski z 45,jak ma byc zgodnie z historią to po całosci
(2020.04.23)
Oni wszyscy chyba, bugojooo dla siebie
(2020.04.23)

info

5  
  0
Wstyd Państwo urbanisci konserwatorzy radni
(2020.04.23)

info

11  
  0
Wstyd Państwo urbanisci konserwatorzy radni
(2020.04.23)

info

9  
  0
Wstyd Państwo urbanisci konserwatorzy radni
Qwerzcc (2020.04.23)

info

7  
  0