UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zwykle najwięcej do gadania ma zarząd dróg. Ludzie mentalnie umocowani w latach 70-tych. Cały ten pseudoreferat winien być utworzony w zasadzie od nowa, od podstaw. A tych emerytów już ds awno winno tam nie być. I jeszcze Nowak to wszystko firmuje.... Żenada Jakie miasto taki zdz....
Cage