UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zobaczcie jak wyglądała starówka na starych, przedwojennych zdjęciach, a teraz kamienica sześć pięter! Szkoda że nie 60! Zobaczcie budynek przy rogu ulicy Wodnej i Rybackiej (restauracja Zmysły), dla dewelopera zlikwidowali chodnik, budynek stoi przy samej jezdni. Nawet autem z podziemnego garażu ciężko wyjechać, bo zanim kierowca coś zobaczy to pół auta ma już na jezdni. Zobaczcie co dzieje się na ul. Rzeźnickiej - kamienica wchodzi pare metrów w chodnik, mimo iż wcześniejsza zabudowa jest w jednej linii. Czy ktoś nad tym panuje?
Bobb