UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyjątkowo szpetny projekt. Nie ma nic wspólnego ze starym miastem a inwestor chce maksymalnie metry sprzedać. Może wystarczy porównać to z realizacjami Mytycha. On szanuje tą przestrzeń. Nie pozwólcie na ten bubel.

bbbbbbrr

Anuluj