UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zazdroszczę Radnym. Mają podjąć decyzję w tak trudnym temacie. Powinni losować. Radni z zawodu to chyba nauczycielki, świetlicznki, muzyk brydżysta, ratownik medyczny, tancerz w stanie spoczynku itd. Czerwony


Anuluj