UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie zazdroszczę Radnym. Mają podjąć decyzję w tak trudnym temacie. Powinni losować. Radni z zawodu to chyba nauczycielki, świetlicznki, muzyk brydżysta, ratownik medyczny, tancerz w stanie spoczynku itd. Czerwony