UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No I pozamiatane jak mowia fachowcy z firm zajmujacych sie sprzataniem . Cisnie sie na usta kilka zyciowych przyslow . Jak na polowanie , to zaczyna sie psy karmic panie prezydencie, tyle zmarnowanych lat przez absolutnie zaniechanie I nie robienie niczego co pozwolilo by znalezc sie w zupelnie dzisiaj innym miejscu.Innym pasujacym do sytuacji, I przeslowiem jest , ze bez pol litra nie "rozbierjosz" lub tez czeski film - nikt nic nie wie. Na dzisiejszej sesji wiecej bylo pytan anizeli odpowiedzi. Wytrawnym jednak graczem okazala sie Energa , lepiej przygotowana , poka zala swoje atuty - demonstrujac poniesione koszty inwestycji juz dokonanych ( ponad 400 mln) ale tez plany I zamierzenia w najblizszej perspektywie.EPEC przy dzisiejszym potencjale wytworczym ciepla - to jak mysz przy kocie, ktora dalej chce stawiac warunki dla ECO I decydowac o cenie ciepla, bedac jednoczesnie jedna z drozszych firm w krju zajmujacej sie przesylem tego ciepla.To ECO zaopatruje dzisiej Elblag w energie , oraz dostarcza 80 % ciepla, to rowniz ECO zajmuje sie przesylem tego ciepla do odbiorcow . Jesli EPEC mysli , ze w dalszym ciagu korzystajac z ciepla ECO dalej bedzie robil kokosy I bazowal na umowach z czasow komuny , to niestety .. czasy sie zmienily I umowy tez , ktore ECO jako glowny gracz ustali zapewne w odpowiednim stosunku do poniesionych kosztow inwestycyjnych I modernizacyjnych z kosztami poniesionymi przez EPEC
Kpw