UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Epec ma sen z glowy, na info juz informacja, ale jak zwykle komentarze jak w prl weryfikowane, ach ta elblaska demokracja
Epec ma sen z glowy, na info juz informacja, ale jak zwykle komentarze jak w prl weryfikowane, ach ta elblaska demokracja