UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nasz prezydent stanie murem za epecem , nie honorowo mu będzie podpisać umowę z ECO . Wtedy wszyscy polegniemy .

Elblążanin123

Anuluj