UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nasz prezydent stanie murem za epecem , nie honorowo mu będzie podpisać umowę z ECO . Wtedy wszyscy polegniemy .
Elblążanin123
Nasz prezydent stanie murem za epecem , nie honorowo mu będzie podpisać umowę z ECO . Wtedy wszyscy polegniemy .
Elblążanin123