UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A czy ten dobrze oceniany przez większość projekt EKO.... czyli p. Wawryna. czyt. PIS.... to nie przypadkiem element kampanii prezydenckiej z DUDĄpisem w tle. Takie plany dobrze postrzegane przez zainteresowanych..... Po czym ZERO REALIZACJI. CZAS POKAŻE. BO JA temu gościowi jakoś nie wierzę. Olał przecież kilka poprzednio ustawianych sesji rady miasta. .... czyli potencjalnego klienta. A teraz co...? Wielki zwycięzca? Ciekawe kto jemu przygotował taką prelekcje i za jaką kasę. To ich tajemnica ENERGII.
krytyk SZTUKI