UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy ten dobrze oceniany przez większość projekt EKO.... czyli p. Wawryna. czyt. PIS.... to nie przypadkiem element kampanii prezydenckiej z DUDĄpisem w tle. Takie plany dobrze postrzegane przez zainteresowanych..... Po czym ZERO REALIZACJI. CZAS POKAŻE. BO JA temu gościowi jakoś nie wierzę. Olał przecież kilka poprzednio ustawianych sesji rady miasta. .... czyli potencjalnego klienta. A teraz co...? Wielki zwycięzca? Ciekawe kto jemu przygotował taką prelekcje i za jaką kasę. To ich tajemnica ENERGII.

krytyk SZTUKI

Anuluj