Wybrany wątek opinii
Niech zrobią cieplownia na alkohol. To prezydent Wróblewski będzie palaczem
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
@lubicz - Coś taki pewny, przed przeydentem są jeszcze, ,ważniejsi, ,. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Moge w wolnych chwilach od picia , donosic flaszki, ale magazyn tego paliwa, bedzie wylacznie pod moim nadzorem.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0