Wybrany wątek opinii

Niech zrobią cieplownia na alkohol. To prezydent Wróblewski będzie palaczem
lubicz (2020.02.27)
@lubicz - Coś taki pewny, przed przeydentem są jeszcze, ,ważniejsi, ,. .. ..
(2020.02.27)
Moge w wolnych chwilach od picia , donosic flaszki, ale magazyn tego paliwa, bedzie wylacznie pod moim nadzorem.
Tojemoje (2020.02.28)
Powrót do komentarzy