UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bo taki jest wlasnie poziom miasta i tych których powsadzali na stolki, dzisiaj to wyszło jak na dloni, lepszych się przesuwa lub robią to sami bo ze swoim poziomem intelektu, doswiadczenia, kultury, polotu, nowoczesnosci nie dadzą rady z zasciankiem