UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To ze olal, to sie wcale , ale to wcale nie dziwie, tam nie ma z kim rozmawiac - beton + klapki na oczach, wiedza techniczna tych panow o problemach jakimi by chcieli sie zajmowac, - zniecheca do jakichkolwiek rozmow

Boze zabrsles rozum zabierz I w

Anuluj