UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To ze olal, to sie wcale , ale to wcale nie dziwie, tam nie ma z kim rozmawiac - beton + klapki na oczach, wiedza techniczna tych panow o problemach jakimi by chcieli sie zajmowac, - zniecheca do jakichkolwiek rozmow

Boze zabrsles rozum zabierz I w