232
18.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciekawe kiedy dyrektor ZKM zebrał opinię od mieszkańców o sprawnie działającej komunikacji zastępczej, pewnie chodził i pytał. No jak można sobie zarzucić że coś działa niesprawne:) Pewnie też tak przedstawia sytuację w TE.
Pieszy (2020.02.17)

info

8  
  2
Trzeba policzyć ile strajków odbyło się od 1980 roku. Ile było skutecznych dla strajkujących. O strajku było wiadomo już wcześniej, więc można było się wcześniej dogadać! A teraz powołuje się jakieś komisje, komitety do spraw. Przeciąga się procedury czekając kto wymięknie. Taktyka znana od lat, więc po co? Zrobić otwarte, transmitowane publiczne spotkanie, na którym byśmy widzieli i słyszeli jak cwaniak rozmawia z cwaniakiem i kto, kogo chce okiwać. Albo uszanować.
(2020.02.17)

info

10  
  1
Dziecko w wózku to w ogóle jest. .. Dziecko powinno być przewożone POZA WÓZKIEM pod opieką rodzica, a wózek ZŁOŻONY jako BAGAŻ. Żaden (chyba żaden)autobus w Elblągu nie ma homologacji na wózki dziecięce - za to pewnie dostanę minusy ale taka prawda. A jak już przewozicie dziecko w wózku to NA BOGA zwróćcie wózek tak żeby dziecko miało głowę tam gdzie kierunek jazdy, a już przenigdy nie stawiajcie wózka bokiem do kierunku jazdy. I tu chodzi wyłącznie o BEZPIECZEŃSTWO. Co do otwierania drzwi - pewnie, cieplej się ubierać. Otwieraj sobie okno w domu przez 10 godzin co 2 minuty na pół minuty i się cieplej ubierz. Choroba murowana.
kierowcaautobusuwELBLONGU (2020.02.17)
A z jakiej racji? Tam gdzie masz kasownik masz kasować bilet. Tam gdzie nie ma jedziesz za darmo. Najlepiej wszystko żeby było za darmo wtedy na pewno będą pieniądze dla motorniczych i kierowców.
kierowcaautobusuwELBLONGU (2020.02.17)
Nie mówię o jeździe dziecka w wózku tylko o wejściu do autobusu z dzieckiem w wózku. Jak już wejdę, to blokuje wózek, wyciągam dziecko i trzymam na kolanach. No raczej nie dam rady wejść do autobusy/tramwaju trzymajac w jednym ręku dziecko, a w drugim wózek?!
(2020.02.17)
Przede wszystkim to od Warbusa
kierowcaautobusuwELBLONGU (2020.02.18)
W autobusie rejsowym wózek powinien być złożony w luku bagażowym ale już widzę jak któryś kierowca biegnie go otwierać i zamykać. Tu nie mam zamiaru nikogo bronić, tu mogę podzielić żal. Absolutnie nie miałem na myśli gramolenia się razem z wózkiem i dzieckiem na rękach do autobusu po schodach.
kierowcaautobusuwELBLONGU (2020.02.18)
Smutna prawda
(2020.02.18)
Wlasnie sloik hehe.
(2020.02.18)
W której szkole zarabiasz 5 tys bo nie mam nawet 3 z przodu jak wypłata przychodzi....
Nauczyciel (2020.02.18)