UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A z jakiej racji? Tam gdzie masz kasownik masz kasować bilet. Tam gdzie nie ma jedziesz za darmo. Najlepiej wszystko żeby było za darmo wtedy na pewno będą pieniądze dla motorniczych i kierowców.
kierowcaautobusuwELBLONGU