UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A z jakiej racji? Tam gdzie masz kasownik masz kasować bilet. Tam gdzie nie ma jedziesz za darmo. Najlepiej wszystko żeby było za darmo wtedy na pewno będą pieniądze dla motorniczych i kierowców.

kierowcaautobusuwELBLONGU

Anuluj