UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W autobusie rejsowym wózek powinien być złożony w luku bagażowym ale już widzę jak któryś kierowca biegnie go otwierać i zamykać. Tu nie mam zamiaru nikogo bronić, tu mogę podzielić żal. Absolutnie nie miałem na myśli gramolenia się razem z wózkiem i dzieckiem na rękach do autobusu po schodach.
kierowcaautobusuwELBLONGU