UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W autobusie rejsowym wózek powinien być złożony w luku bagażowym ale już widzę jak któryś kierowca biegnie go otwierać i zamykać. Tu nie mam zamiaru nikogo bronić, tu mogę podzielić żal. Absolutnie nie miałem na myśli gramolenia się razem z wózkiem i dzieckiem na rękach do autobusu po schodach.

kierowcaautobusuwELBLONGU

Anuluj