UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W autobusie rejsowym wózek powinien być złożony w luku bagażowym ale już widzę jak któryś kierowca biegnie go otwierać i zamykać. Tu nie mam zamiaru nikogo bronić, tu mogę podzielić żal. Absolutnie nie miałem na myśli gramolenia się razem z wózkiem i dzieckiem na rękach do autobusu po schodach.
kierowcaautobusuwELBLONGU