UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Trzeba policzyć ile strajków odbyło się od 1980 roku. Ile było skutecznych dla strajkujących. O strajku było wiadomo już wcześniej, więc można było się wcześniej dogadać! A teraz powołuje się jakieś komisje, komitety do spraw. Przeciąga się procedury czekając kto wymięknie. Taktyka znana od lat, więc po co? Zrobić otwarte, transmitowane publiczne spotkanie, na którym byśmy widzieli i słyszeli jak cwaniak rozmawia z cwaniakiem i kto, kogo chce okiwać. Albo uszanować.