UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe kiedy dyrektor ZKM zebrał opinię od mieszkańców o sprawnie działającej komunikacji zastępczej, pewnie chodził i pytał. No jak można sobie zarzucić że coś działa niesprawne:) Pewnie też tak przedstawia sytuację w TE.

Pieszy