UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dziecko w wózku to w ogóle jest. .. Dziecko powinno być przewożone POZA WÓZKIEM pod opieką rodzica, a wózek ZŁOŻONY jako BAGAŻ. Żaden (chyba żaden)autobus w Elblągu nie ma homologacji na wózki dziecięce - za to pewnie dostanę minusy ale taka prawda. A jak już przewozicie dziecko w wózku to NA BOGA zwróćcie wózek tak żeby dziecko miało głowę tam gdzie kierunek jazdy, a już przenigdy nie stawiajcie wózka bokiem do kierunku jazdy. I tu chodzi wyłącznie o BEZPIECZEŃSTWO. Co do otwierania drzwi - pewnie, cieplej się ubierać. Otwieraj sobie okno w domu przez 10 godzin co 2 minuty na pół minuty i się cieplej ubierz. Choroba murowana.
kierowcaautobusuwELBLONGU