UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe kiedy dyrektor ZKM zebrał opinię od mieszkańców o sprawnie działającej komunikacji zastępczej, pewnie chodził i pytał. No jak można sobie zarzucić że coś działa niesprawne:) Pewnie też tak przedstawia sytuację w TE.

Pieszy

Anuluj