UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie mówię o jeździe dziecka w wózku tylko o wejściu do autobusu z dzieckiem w wózku. Jak już wejdę, to blokuje wózek, wyciągam dziecko i trzymam na kolanach. No raczej nie dam rady wejść do autobusy/tramwaju trzymajac w jednym ręku dziecko, a w drugim wózek?!


Anuluj