UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie mówię o jeździe dziecka w wózku tylko o wejściu do autobusu z dzieckiem w wózku. Jak już wejdę, to blokuje wózek, wyciągam dziecko i trzymam na kolanach. No raczej nie dam rady wejść do autobusy/tramwaju trzymajac w jednym ręku dziecko, a w drugim wózek?!