UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba policzyć ile strajków odbyło się od 1980 roku. Ile było skutecznych dla strajkujących. O strajku było wiadomo już wcześniej, więc można było się wcześniej dogadać! A teraz powołuje się jakieś komisje, komitety do spraw. Przeciąga się procedury czekając kto wymięknie. Taktyka znana od lat, więc po co? Zrobić otwarte, transmitowane publiczne spotkanie, na którym byśmy widzieli i słyszeli jak cwaniak rozmawia z cwaniakiem i kto, kogo chce okiwać. Albo uszanować.