A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Autobusy albo nie sa na czas albo wcale nie przyjezdzaja,wczoraj z corka stalam na przystanku 40 minut.
W serwisie Reno też na smieciówkach jesteśmy i nadgodziny obowiązkowe !!! Wspieramy tramwajarzy !!!
Nie ma żadnego sklocenia załogi. Ci co nie strajkuja robią to z jakichś powodów i to nie znaczy że skloceni są że zwiazkowcami!
@Taksówkarz - Kup chociaż po Snikersie dla strajkujących! :)W ramach podziału zysków - dziewczyny i chłopaki na zajezdni nie mają teraz dochodów. ..
@Taksówkarz - Kup chociaż po Snikersie dla strajkujących! :)W ramach podziału zysków - dziewczyny i chłopaki na zajezdni nie mają teraz dochodów. ..
W pełni popieram całkowity wywód logiczny w kwestii zmiany zasad funkcjonowania miasta oraz zarządzających. To jest poprawny i ekonomiczny sposób rozumowania.
E tam! Wolniutko po chodniku I tak predzej jak tramwajem.Garbusiarz cyklista
ale bzdury wypisujesz
Nauczyciele to lesery i cwaniaki
a to nie jest strajk pisowskiej solidarności?