232
18.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Autobusy albo nie sa na czas albo wcale nie przyjezdzaja,wczoraj z corka stalam na przystanku 40 minut.
Niezadowolona (2020.02.18)
W serwisie Reno też na smieciówkach jesteśmy i nadgodziny obowiązkowe !!! Wspieramy tramwajarzy !!!
(2020.02.18)

info

6  
  4
Nie ma żadnego sklocenia załogi. Ci co nie strajkuja robią to z jakichś powodów i to nie znaczy że skloceni są że zwiazkowcami!
Vnrdhk (2020.02.18)
@Taksówkarz - Kup chociaż po Snikersie dla strajkujących! :)W ramach podziału zysków - dziewczyny i chłopaki na zajezdni nie mają teraz dochodów. ..
maklerek (2020.02.18)
@Taksówkarz - Kup chociaż po Snikersie dla strajkujących! :)W ramach podziału zysków - dziewczyny i chłopaki na zajezdni nie mają teraz dochodów. ..
maklerek (2020.02.18)
W pełni popieram całkowity wywód logiczny w kwestii zmiany zasad funkcjonowania miasta oraz zarządzających. To jest poprawny i ekonomiczny sposób rozumowania.
luka (2020.02.18)
E tam! Wolniutko po chodniku I tak predzej jak tramwajem.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.02.18)
ale bzdury wypisujesz
(2020.02.18)
Nauczyciele to lesery i cwaniaki
(2020.02.18)
a to nie jest strajk pisowskiej solidarności?
(2020.02.18)