A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale czego się boicie? Skoro jesteście tacy zdrowi, jak mówicie, to badania przejdziecie bez problemu. W czym macie problem? To dla Was przecież tylko formalność.
Wypadek był za Starym Polem czyli na "prostej śmierci"
teraz wcale się nie dziwię ze jest tyle wypadków codziennie jeżdzę do Braniewa to co dzieje się na berlince i na drodze do Braniewa po zjeździe jeży włos najgorsi są kierowcy z rejestracją NEB to potencjalni sprawcy wypadków prz dobrej pogodzie jęrzdzą na halogenach włączają wszystko co ma wsamochodzie nawet nie chcę zmienić swiateł z drogowych na mijania jerzdza ile fabryka dała jerzdzę codziennie o tej samej godzinie od 2 tygodni 2 auta jerzdą maja tylko po 1 żarówce podjerzdza z tyłu auta ktore jest na przedzie dosłownie 3 metry i jeszcze miga żeby mu zjechac choć nie ma gdzie. ma na kamerce 3 osobników NEB którzy jechali na czołowe musiałem uciekać do rowu zapraszam Policje na Berlinkę w godzinach 5-6-7 zabraknie im bloczków druga sprawa jest to że zarówki mają powkładane jedna mijania druga drogowa i jest wiadome że jak jedzie na halogenach to NEB DRUGI CWANIAK jeździ codziennie do jednostki wojskowej w Braniewie KIA terenowa u niego regułą sa halogeny i długie światła mało przy tym predkośc 120 to wolna jazda
straszne wypadki drogowe powinny być omawiane szczegółowo na kursach WORD!!!! i każdy "absolwent"powinien podpisać się osobiście na dokumencie egzaminacyjnym, że jest świadomy tego, co widział i że zrozumiał, że będzie ponosił DODATKOWE konsekwencje za lekceważenie przepisów!!!! Czyli 50% zwiększonej kary.
@Trzeźwy - Nie czepiaj się, jak pijany płotu. To był skrót. Wystarczyło napisać "kierowcy ciężarówki. Był trzeźwy. "Czyli zrobić kropkę i zacząć myśl z dużej litery. Jest to wielkie bagno intelektualne, by po wypadku, ludzkiej tragedii, czepiać się gramatyki. Wstydź się, proszę "pana", wstydź.
Lepiej się spóźnić TU 3 minuty, niż być 30 lat wcześniej TAM
Polscy kierowcy są najlepsi na świecie. Zawsze wiedzą lepiej.
Na tej trasie (jadę codziennie) mam jedną zasadę. Lepiej 20 minut później niż 20 lat za wcześnie.
W tym wieku będąc powinien wnuczka poprosić o podwiezienie a nie pakować d.. za kółko.. W tym wieku powinien furmanką jeździć - łatwiej ją opanować i wyprzedzać nikogo nie trzeba. A jak woźnica zasłabnie to koń sam trafi do domu..
Problemem jest brak wyobraźni wielu kierowców. Moim zdaniem media powinny pokazywać zdjecia i nagrania z wypadków bez cenzury. Może gdy zobaczą porozrywane ciała, odcięte kończyny to uzupełnią braki w wyobraźni i coś do nich dotrze.