51
07.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale czego się boicie? Skoro jesteście tacy zdrowi, jak mówicie, to badania przejdziecie bez problemu. W czym macie problem? To dla Was przecież tylko formalność.
(2020.02.07)
Wypadek był za Starym Polem czyli na "prostej śmierci"
WikiPiki (2020.02.07)

info

6  
  0
teraz wcale się nie dziwię ze jest tyle wypadków codziennie jeżdzę do Braniewa to co dzieje się na berlince i na drodze do Braniewa po zjeździe jeży włos najgorsi są kierowcy z rejestracją NEB to potencjalni sprawcy wypadków prz dobrej pogodzie jęrzdzą na halogenach włączają wszystko co ma wsamochodzie nawet nie chcę zmienić swiateł z drogowych na mijania jerzdza ile fabryka dała jerzdzę codziennie o tej samej godzinie od 2 tygodni 2 auta jerzdą maja tylko po 1 żarówce podjerzdza z tyłu auta ktore jest na przedzie dosłownie 3 metry i jeszcze miga żeby mu zjechac choć nie ma gdzie. ma na kamerce 3 osobników NEB którzy jechali na czołowe musiałem uciekać do rowu zapraszam Policje na Berlinkę w godzinach 5-6-7 zabraknie im bloczków druga sprawa jest to że zarówki mają powkładane jedna mijania druga drogowa i jest wiadome że jak jedzie na halogenach to NEB DRUGI CWANIAK jeździ codziennie do jednostki wojskowej w Braniewie KIA terenowa u niego regułą sa halogeny i długie światła mało przy tym predkośc 120 to wolna jazda
(2020.02.07)

info

3  
  0
straszne wypadki drogowe powinny być omawiane szczegółowo na kursach WORD!!!! i każdy "absolwent"powinien podpisać się osobiście na dokumencie egzaminacyjnym, że jest świadomy tego, co widział i że zrozumiał, że będzie ponosił DODATKOWE konsekwencje za lekceważenie przepisów!!!! Czyli 50% zwiększonej kary.
(2020.02.07)

info

2  
  0
@Trzeźwy - Nie czepiaj się, jak pijany płotu. To był skrót. Wystarczyło napisać "kierowcy ciężarówki. Był trzeźwy. "Czyli zrobić kropkę i zacząć myśl z dużej litery. Jest to wielkie bagno intelektualne, by po wypadku, ludzkiej tragedii, czepiać się gramatyki. Wstydź się, proszę "pana", wstydź.
(2020.02.07)
Lepiej się spóźnić TU 3 minuty, niż być 30 lat wcześniej TAM
Struś (2020.02.07)

info

1  
  0
Polscy kierowcy są najlepsi na świecie. Zawsze wiedzą lepiej.
(2020.02.07)

info

1  
  0
Na tej trasie (jadę codziennie) mam jedną zasadę. Lepiej 20 minut później niż 20 lat za wcześnie.
Mnienie (2020.02.07)

info

2  
  0
W tym wieku będąc powinien wnuczka poprosić o podwiezienie a nie pakować d.. za kółko.. W tym wieku powinien furmanką jeździć - łatwiej ją opanować i wyprzedzać nikogo nie trzeba. A jak woźnica zasłabnie to koń sam trafi do domu..
(2020.02.08)
Problemem jest brak wyobraźni wielu kierowców. Moim zdaniem media powinny pokazywać zdjecia i nagrania z wypadków bez cenzury. Może gdy zobaczą porozrywane ciała, odcięte kończyny to uzupełnią braki w wyobraźni i coś do nich dotrze.
Drivero (2020.02.08)

info

0  
  0