UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
straszne wypadki drogowe powinny być omawiane szczegółowo na kursach WORD!!!! i każdy "absolwent"powinien podpisać się osobiście na dokumencie egzaminacyjnym, że jest świadomy tego, co widział i że zrozumiał, że będzie ponosił DODATKOWE konsekwencje za lekceważenie przepisów!!!! Czyli 50% zwiększonej kary.