UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tym wieku będąc powinien wnuczka poprosić o podwiezienie a nie pakować d.. za kółko.. W tym wieku powinien furmanką jeździć - łatwiej ją opanować i wyprzedzać nikogo nie trzeba. A jak woźnica zasłabnie to koń sam trafi do domu..


Anuluj