Wybrany wątek opinii

Znowu lawina komentarzy osądzająca o winie kierowcy, z uwagi na przekroczenie prędkości. A wcale tak nie musiało być. Powodem mogło być chociażby zasłabnięcie kierowcy (a mamy do czynienia z kierowcą w podeszłym wieku). Warto wprowadzić obowiązkowe badania dla starszych kierowców, by było jak najmniej takich wypadków.
mieszkaniecc (2020.02.07)
@mieszkaniecc - Na pewno kłania się okulista, skoro zdecydował się wyprzedzać pomimo tego że z naprzeciwka jechała ciężarówka!
Mx (2020.02.07)
Pewnie- obowiązkowe badania, obowiązkowa rejestracja telefonów, obowiązkowe chipowanie, rezygnacja z gotówki, kamery, drony, rozpoznawanie twarzy i stylu chodzenia, śledzenie każdego kroku za pomocą GPS- jednym słowem pełne niewolnictwo.
(2020.02.07)
Dobrze mówisz ale wiesz nam sie tu jasnowidzów narobiło teraz.
JackiJacowskie? (2020.02.07)
W tym wieku będąc powinien wnuczka poprosić o podwiezienie a nie pakować d.. za kółko.. W tym wieku powinien furmanką jeździć - łatwiej ją opanować i wyprzedzać nikogo nie trzeba. A jak woźnica zasłabnie to koń sam trafi do domu..
(2020.02.08)
Powrót do komentarzy