UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Trzeźwy - Nie czepiaj się, jak pijany płotu. To był skrót. Wystarczyło napisać "kierowcy ciężarówki. Był trzeźwy. "Czyli zrobić kropkę i zacząć myśl z dużej litery. Jest to wielkie bagno intelektualne, by po wypadku, ludzkiej tragedii, czepiać się gramatyki. Wstydź się, proszę "pana", wstydź.