UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na tej trasie (jadę codziennie) mam jedną zasadę. Lepiej 20 minut później niż 20 lat za wcześnie.
Mnienie
Na tej trasie (jadę codziennie) mam jedną zasadę. Lepiej 20 minut później niż 20 lat za wcześnie.
Mnienie