UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

straszne wypadki drogowe powinny być omawiane szczegółowo na kursach WORD!!!! i każdy "absolwent"powinien podpisać się osobiście na dokumencie egzaminacyjnym, że jest świadomy tego, co widział i że zrozumiał, że będzie ponosił DODATKOWE konsekwencje za lekceważenie przepisów!!!! Czyli 50% zwiększonej kary.


Anuluj