UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

teraz wcale się nie dziwię ze jest tyle wypadków codziennie jeżdzę do Braniewa to co dzieje się na berlince i na drodze do Braniewa po zjeździe jeży włos najgorsi są kierowcy z rejestracją NEB to potencjalni sprawcy wypadków prz dobrej pogodzie jęrzdzą na halogenach włączają wszystko co ma wsamochodzie nawet nie chcę zmienić swiateł z drogowych na mijania jerzdza ile fabryka dała jerzdzę codziennie o tej samej godzinie od 2 tygodni 2 auta jerzdą maja tylko po 1 żarówce podjerzdza z tyłu auta ktore jest na przedzie dosłownie 3 metry i jeszcze miga żeby mu zjechac choć nie ma gdzie. ma na kamerce 3 osobników NEB którzy jechali na czołowe musiałem uciekać do rowu zapraszam Policje na Berlinkę w godzinach 5-6-7 zabraknie im bloczków druga sprawa jest to że zarówki mają powkładane jedna mijania druga drogowa i jest wiadome że jak jedzie na halogenach to NEB DRUGI CWANIAK jeździ codziennie do jednostki wojskowej w Braniewie KIA terenowa u niego regułą sa halogeny i długie światła mało przy tym predkośc 120 to wolna jazda