UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
teraz wcale się nie dziwię ze jest tyle wypadków codziennie jeżdzę do Braniewa to co dzieje się na berlince i na drodze do Braniewa po zjeździe jeży włos najgorsi są kierowcy z rejestracją NEB to potencjalni sprawcy wypadków prz dobrej pogodzie jęrzdzą na halogenach włączają wszystko co ma wsamochodzie nawet nie chcę zmienić swiateł z drogowych na mijania jerzdza ile fabryka dała jerzdzę codziennie o tej samej godzinie od 2 tygodni 2 auta jerzdą maja tylko po 1 żarówce podjerzdza z tyłu auta ktore jest na przedzie dosłownie 3 metry i jeszcze miga żeby mu zjechac choć nie ma gdzie. ma na kamerce 3 osobników NEB którzy jechali na czołowe musiałem uciekać do rowu zapraszam Policje na Berlinkę w godzinach 5-6-7 zabraknie im bloczków druga sprawa jest to że zarówki mają powkładane jedna mijania druga drogowa i jest wiadome że jak jedzie na halogenach to NEB DRUGI CWANIAK jeździ codziennie do jednostki wojskowej w Braniewie KIA terenowa u niego regułą sa halogeny i długie światła mało przy tym predkośc 120 to wolna jazda