UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Problemem jest brak wyobraźni wielu kierowców. Moim zdaniem media powinny pokazywać zdjecia i nagrania z wypadków bez cenzury. Może gdy zobaczą porozrywane ciała, odcięte kończyny to uzupełnią braki w wyobraźni i coś do nich dotrze.

Drivero

Anuluj