51
07.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No chyba ty
Zuk (2020.02.08)
Jechałam tamtędy około godz. 14.Tir nadal był w rowie. W oczy rzuciło mi się, że do zdarzenia doszło tuż przy przystanku i na "podwójnej"ciągłej
jaww (2020.02.08)
Przekroczenie prędkościami 10 km/ h - mandat 1000zl, 20 km/h - 2000zl itd. Zakład, ze będzie porządek i spokój na drogach? Uparcii tak sie znajdą, ale niezbyt długo pojeżdżą.
Zenobiusz (2020.02.08)

info

0  
  0
Masz racje po 70 tce dobierać prawo jazdy
(2020.02.08)
Uważaj bo "w tym wieku" więc może to być i w Twoim wieku też...
Wiekowa (2020.02.08)
@Wiekowa - Proszę nie zwracać uwagi na durni, którzy głupoty wypisują, żeby drażnić ludzi, co im radość sprawia. Pozdrawiam.
(2020.02.09)
Prędzej psychiatra
(2020.02.09)
@jaww - ja jechalem rano i widzialem
kula (2020.02.09)
@jaww - ja jechalem rano i widzialem
kula (2020.02.09)
@jaww - ja jechalem rano i widzialem
kula (2020.02.09)