A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No chyba ty
Jechałam tamtędy około godz. 14.Tir nadal był w rowie. W oczy rzuciło mi się, że do zdarzenia doszło tuż przy przystanku i na "podwójnej"ciągłej
Przekroczenie prędkościami 10 km/ h - mandat 1000zl, 20 km/h - 2000zl itd. Zakład, ze będzie porządek i spokój na drogach? Uparcii tak sie znajdą, ale niezbyt długo pojeżdżą.
Masz racje po 70 tce dobierać prawo jazdy
Uważaj bo "w tym wieku" więc może to być i w Twoim wieku też...
@Wiekowa - Proszę nie zwracać uwagi na durni, którzy głupoty wypisują, żeby drażnić ludzi, co im radość sprawia. Pozdrawiam.
Prędzej psychiatra
@jaww - ja jechalem rano i widzialem
@jaww - ja jechalem rano i widzialem
@jaww - ja jechalem rano i widzialem