Wybrany wątek opinii
@Jaaa123 - Myślę że ty powinieneś sobie zrobić badania. Znam wielu kierowców 60+, i są wytrawnymi kierowcami, i nie potrzebują żadnych badań. A w tym wypadku to uważam że dziadek za bardzo popuścił wodze fantazjii. I się przeliczył
Do moderacji
Odpowiedz
10
19
Ale czego się boicie? Skoro jesteście tacy zdrowi, jak mówicie, to badania przejdziecie bez problemu. W czym macie problem? To dla Was przecież tylko formalność.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4