UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tym wieku będąc powinien wnuczka poprosić o podwiezienie a nie pakować d.. za kółko.. W tym wieku powinien furmanką jeździć - łatwiej ją opanować i wyprzedzać nikogo nie trzeba. A jak woźnica zasłabnie to koń sam trafi do domu..