A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Sam sobie wprowadź obowiązkowe badania.
Każdy komentuje po co wyprzedzał itd. ciekawe asy szos ilu z was wyprzedza mnie lub lawiruje z pasa na pas by szybciej dojechac do...czerwonego światła lub po prostu stanąć bliżej niż ja. Przeszkadza moja ekonomiczna płynna jazda. Ruszam na zielonym widzę kolejne czerwone to jadę spokojnie ale zawsze jakiś niecierpliwy musi dac gazu bo nie zdąży. Musi być pierwszy na czerwonym. Co do trasy na Malbork jadę tam 80 maks. Nie ma pobocza za to drzewa i rowy. Wolę dojechac pół godziny później niż wcale. Poza tym mandaty są śmiesznie niskie.
Szkoda, że masz pusto w bani.
Masz racje powyzej!! Gdzie tak pedzic? Chyba ze ma sie the dwadziescia pare lat
,odstajace uszka,czapeczke z daszkiem,raczke na dzwigni zmiany biegow I ogolne kompleksy
Na drodze tylko pokora,pokora I jeszcze raz pokora.Garbusiarz cyklista
Marny przykład. Kubica po ciężkim wypadku jest niepełnosprawny.
Śmieszne stwierdzenie
@Marbino - Co za brednie wypisujecie. Jakie to ma znaczenie że ma się 60 lat Z tego co chyba wszystkim wiadomo młodzi "kierowcy "zdecydowanie częściej łamią przepisy (niestety i często giną )chcą pokazać jakimi są kozakami i się popisują na drodze.
Nawet szkoda komentować to co napisałeś
77 latek i wyprzedzanie?moj ojciec w podobnym wieku do setki rozpedza sie w 4 kilometry.
młodzież znów szaleje w tym dynamicznie rozwijającym się mieście młodych ludzi z zerowym bezrobociem i kryształowym prezydentem u u władzy :)